ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысы білім беру басқармасы,Аққулы ауданы білім беру бөлімінің" Абұлқаир Баймұлдин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" КММ
КГУ "Средняя общеобразовательная школа имени Абулкаира Баймульдина" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
Аққулы а.
baymuldin@aqqulyroo.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Мектеп пен ата-ананың байланысы мықты болғанда бала тәрбиесінде де кемшіндік болмайды. Сондықтан да бүгінде өңірдегі барлық мектептерде ата-аналарды қолдау орталықтары құрылған. Сол бойынша бүгінде ауқымды жұмыстар жүргізілуде. Жуырда «Біртұтас тәрбие бағдарламасын» іске асыру бойынша «Ата — аналарды педагогикалық қолдау» орталығының іс-шара жоспарына сәйкес 6 сынып жетекшісі Д.К.Кайсенованың ұйымдастыруымен «Баланың бас ұстазы- ата-ана» тақырыбында мектеп пен ата- ана арасындағы қарым қатынасты нығайта отырып, ата- аналарды педагогикалық қолдау мақсатында позитивті тәрбие сағаты ұйымдастырылды. Бұл әрине керемет бастама сияқты. Мектеп пен ата-ана арасындағы қарым-қатынасты нығайтуға бағытталған іс-шараларды ұйымдастыру, сондай-ақ аналарға педагогикалық қолдау көрсету оқу-тәрбие процесінде және баланың дамуында маңызды рөл атқарады. «Баланың басты ұстазы – ата-ана» тақырыбы бала тәрбиесі мен білім беру процесінде отбасы мен мектептің өзара әрекеттесуінің маңыздылығын көрсетеді. Позитивті ата-аналар сағаты сияқты іс-шараларды ұйымдастыру ата-аналар үшін балаларды тәрбиелеуде тәжірибе алмасуға және жаңа білім мен дағдыларды алуға көмектесетін және қолдау көрсететін ортаны құруға көмектеседі. Мұндай бастамалар мектеп пен отбасы арасындағы өзара әрекеттесуді жақсартуға ғана емес, сонымен қатар балаларды тәрбиелеу мен оқытудың маңыздылығы туралы ортақ түсінік қалыптастыруға көмектеседі. Балалардың дамуына, ата-аналарына қолдау көрсетуде осындай шаралар жалғасын тауып, өз жемісін берері анық.

© 2024. Все права защищены.